Szorowarki z fotelem operatora to urządzenia przeznaczone do obsługi dużych powierzchni, takich jak hale magazynowe, centra handlowe, parkingi czy lotniska. Urządzenia te umożliwiają czyszczenie obszarów w pobliżu ścian, półek magazynowych znajdujących się blisko krawędzi.  Siedzisko z regulacją wysokości zapewnia operatorowi wygodną pozycję podczas pracy. Wygodny fotel umożliwia dłuższe i bezproblemowe wykonywanie czynności.

Szorowarki posiadają bardzo dużą wydajność dzięki zastosowania praktycznych rozwiązań. Szczotki sprzątające umożliwiają czyszczenie obszaru o znacznych powierzchniach. Duże zasobniki wody w które zostały wyposażone urządzenia pozwalają na długi czas pracy, a automatyczny system dozowania pozwala efektywne zaoszczędzenie zarówno środków czyszczących i wody.

Szorowarki z fotelem operatora wyposażone są w różnego rodzaju dodatkowe narzędzia i akcesoria, np. takie jak: szczotki tarczowe, głowice czyszczące i szorujące. Posiadają innowacyjne, inteligentne  systemy sterowania, dzięki którym zapobiegają potencjalnym błędom w ich użytkowaniu

Komentarze (0)

Produkty dodane do listy życzeń
Produkt dodano do porównania

Na tej stronie używamy plików cookies i podobnych funkcji do przetwarzania informacji o urządzeniach końcowych i danych osobowych. Przetwarzanie jest wykorzystywane do celów takich jak integracja treści, usług zewnętrznych i elementów stron trzecich, analiza/pomiary statystyczne, spersonalizowanie reklam oraz integracja mediów społecznościowych. Zgoda ta jest dobrowolna, nie jest wymagana do korzystania z naszej strony internetowej i można ją w każdej chwili odwołać.