Nasza firma od 1994r. jako autoryzowany partner Kärcher zajmuje się profesjonalnym doradztwem, sprzedażą i serwisem urządzeń firmy Kärcher. Od maja 2012 roku firma została przekształcona w KÄRCHER CENTER PROFI.

Wszystkie nasze urządzenia posiadają atesty zarówno polskiej jak i zagranicznej kontroli jakości. Maszyny Kärcher są wykorzystywane we wszystkich gałęziach gospodarki.

Urządzenia firmy Kärcher ze względu na swoją niezawodność i łatwość w obsłudze są liderem w sprzedaży na całym świecie. Wyposażamy myjnie samochodowe, zakłady przemysłowe, zakłady spożywcze, firmy sprzątające, hotele, biura.

Produkty dodane do listy życzeń
Produkt dodano do porównania

Na tej stronie używamy plików cookies i podobnych funkcji do przetwarzania informacji o urządzeniach końcowych i danych osobowych. Przetwarzanie jest wykorzystywane do celów takich jak integracja treści, usług zewnętrznych i elementów stron trzecich, analiza/pomiary statystyczne, spersonalizowanie reklam oraz integracja mediów społecznościowych. Zgoda ta jest dobrowolna, nie jest wymagana do korzystania z naszej strony internetowej i można ją w każdej chwili odwołać.