Zamiatarki profesjonalne Karcher w każdej branży

Zamiatarki Karcher są urządzeniami służącymi do czyszczenia powierzchni takich jak chodniki, place, parkingi, hale magazynowe itp . W ofercie znajdziemy szeroką gamę urządzeń zarówno do czyszczenia małych i dużych powierzchni.

Zamiatarki ręczne to niewielkie kompaktowe urządzenia o lekkiej konstrukcji . Doskonale nadają się do czyszczenia niewielkich przydomowych powierzchni, proste w użyciu. Skutecznie usuwają brud i śmieci, idealne dla alergików ponieważ nie wzniecają kurzu i pyłu. Mają one zazwyczaj wirnik, który obraca się szybko, zbierając zanieczyszczenia do swojego zbiornika lub worka na śmieci. Pracują bardzo cicho i bezgłośnie nie potrzebują żadnego źródła zasilania. Dzięki temu jest to urządzenie przyjazne dla środowiska.

 

Innym typem urządzeń do sprzątania powierzchni są zamiatarki akumulatorowe. Dzięki zastosowaniu akumulatorów, są to ciche i bezgłośne urządzenia. Sprawdzają się zarówno w użyciu domowym, jak również do czyszczenia obszarów przemysłowych i komercyjnych. Zamiatarki akumulatorowe to lekkie kompaktowe urządzenia o dużej sprawności pod kątem obsługi jak i istotnych elementów manewrujących. Szczotki główne i boczne pozwalają na sprawne zamiatanie przy ścianach i krawężnikach. Niewielkie jej wymiary pozwalają na łatwe przechowywanie w niewielkich pomieszczeniach magazynowych.

 

Zamiatarki profesjonalne Karcher to urządzenia do czyszczenia dużych powierzchni hal, parkingów ulic. 

Komentarze (0)

Produkty dodane do listy życzeń
Produkt dodano do porównania

Na tej stronie używamy plików cookies i podobnych funkcji do przetwarzania informacji o urządzeniach końcowych i danych osobowych. Przetwarzanie jest wykorzystywane do celów takich jak integracja treści, usług zewnętrznych i elementów stron trzecich, analiza/pomiary statystyczne, spersonalizowanie reklam oraz integracja mediów społecznościowych. Zgoda ta jest dobrowolna, nie jest wymagana do korzystania z naszej strony internetowej i można ją w każdej chwili odwołać.